Nieuws

Doe mee met de NVHP jubileum winactie

24-05-2021 | Nieuws

De NVHP is 50 jaar geleden begonnen als dé belangenbehartiger van hemofiliepatiënten, maar we hebben in de loop der jaren een grote ontwikkeling doorgemaakt. De komende 50 jaar willen we er zijn voor íedereen met een erfelijke stollingsstoornis, in iedere levensfase, ongeacht leeftijd, geslacht of ernst van de aandoening!

Laten we samen meer verbinding zoeken met groepen die nog weinig vertegenwoordigd zijn, zoals jongeren, draagsters en mensen met andere (zeldzamere) erfelijke stollingsstoornissen. Doe jij mee aan de jubileum winactie in het kader van het 50-jarig jubileum van de vereniging?

Maak je broer/zus/neef/nicht/zoon/dochter/oom/tante/opa/oma of een kennis/vriend/vriendin lid van onze vereniging en maak kans op:

Een weekendje weg met het hele gezin, je partner of vrienden!*

Ieder nieuw lid krijgt als welkom ook een cadeautje en kan kiezen uit:

 • 1 gratis jaarlidmaatschap(niet overdraagbaar)
 • Een leuk welkomstcadeau
 • Vraag de NVHP een donatie van € 40 te doen aan het goede doel: WFH COVID-19 Relief Fund. 

Spelregels ledenactie

 • ​Alleen als je lid bent van de NVHP kun je meedoen aan deze actie;
 • Je kunt zoveel nieuwe leden aanmelden als je wilt, er zit geen limiet aan;
 • Aanmelden kan alleen op de manier die hieronder beschreven staat, dus niet via de website!
 • Het nieuwe lid heeft hemofilie, Von Willebrand of een andere aanverwante erfelijke stollingsstoornis of is draagster. (Zo nodig ter beoordeling van het bestuur)
 • Het nieuwe lid moet vóór 17 september 2021 aantoonbaar lid zijn geworden en dient minimaal 1 jaar lid te blijven;
 • De actie loopt tot 15 september 2021;
 • De trekking van de prijs vindt plaats op 25 september tijdens de online jubileumviering.

* Twee overnachtingen op een n.t.b. datum in een comfortabele bungalow o.b.v. max. 6 personen met een welkomstdrankje bij aankomst en ontbijt. Onder voorbehoud van beschikbaarheid en m.u.v. vakantieperiodes en feestdagen. Reis- en overige kosten op locatie zijn niet inbegrepen.

Een nieuw lid aanmelden?

Stuur (als bestaand lid) een e-mail naar jubileum@nvhp.nl onder vermelding van:

 • Onderwerp: Jubileum winactie
 • Je voor- en achternaam, je e-mailadres en telefoonnummer (bij voorkeur mobiel)
 • Voor- en achternaam van het nieuwe lid (of leden)

Je ontvangt daarna een speciaal aanmeldformulier. Stuur het formulier naar het nieuwe lid zodat hij/zij zich kan aanmelden. Meer mensen tegelijk aanmelden? Zet dan alle voor- en achternamen in de mail en laat ook elk nieuw lid apart een formulier invullen. Je ontvangt voor ieder persoon die via jou lid wordt van onze vereniging een lot voor de loterij. Hoe meer mensen via jou lid worden, hoe groter de kans op een prijs! De trekking van de prijs vindt plaats tijdens de online jubileumviering op 25 september.

Je vindt de jubileum winactie en meer informatie rondom deze mijlpaal ook op onze speciale jubileumpagina